top of page

Şirketimiz geniş araç filosu ve uzman eleman kadrosu ile şehiriçi, şehirlerarası, ev ve işyeri nakliyatını en güvenli şekilde sigortalı olarak yapmaktadır. Taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.
Şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunmaktadır. Bünyesinde her zaman hazır bulunan uzman personelinde, tecrübeli şoför, maragoz, tesisatçı gibi elemanlarda bulunur. Her zaman ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Bayrampaşa Nakliyat Biz

Bayrampaşa Nakliyat Biz, Bayrampaşa evden eve nakliyat nezih mazisinden almış olduğu ilham ile yaklaşık olarak 25 yıldır siz çok kıymetli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor.Uygun ve ekonomik taşıma fiyatları ile taşınma işleminizi daha kolay hale getiriyor.Firmamız her zaman yenilikçi olmakla beraber evden eve nakliye hizmetinde vatandaşlarımızın da rahat bir taşınma hizmeti almaları için elinden gelen hizmetin en iyisini vermeye çalışıyor.Profesyonel elemanları ve uzman kadrosu ile gerçekleştirdiği evden eve hizmeti ile siz güvenli bir nakliyeyi ayağınıza getiriyor.

Taşıma maddeleri içerisinde paketleme ve ambalajlama işlemi de bulunmaktadır.Eğer hiç paketleme yapmamış iseniz hiç bulaşmayın.Aksi taktirde eşyalarınız kırılıabilir.Ama bilmiyorum diye de üzülmenize gerek yok.Çünkü bu hizmeti de firmamız ayağınıza getiriyor.

Hizmetlerimiz sadece evden eve nakliye ile sınırlı olmayıp diğer ofis ve büro taşıma hizmetleri de vermekteyiz.Evden eve nakliye hizmetine göre daha zor ve zahmetli olan ofis ve büro gibi diğer kurumsal taşınmalarınız şirketimiz ile artık çok daha kolay hale geliyor.Bütün yetki belgelerini elinde bulunduran şirketimiz sizlere çok daha sağlam bir nakliye hizmeti sunar.

Sizlere tavsiyemiz şudur.Eğer taşınacaksanız muhakkak taşıma için ellerinde bulundurmaları zorunlu olan yetki belgelerini bünyesinde bulunduran firmalar ile taşının.Aksi taktirde eşyalarınız zarar görebilir ve siz de çok büyük moral kaybı yaşayabilirsiniz.İşte tüm bunların olmaması için gerekli sayılan tüm yetki belgelerini elinde bulunduran evden eve nakliye şirketimizle taşının, kolay ve güvenli bir nakliyenin tadını çıkarın.

Mehmet TİMAŞ
Kurucu ve Müdür
bottom of page