top of page

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat'ın yıllardır evden eve nakliyat yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Bayrampaşa Nakliyat, evden eve nakliyeyi öyle bir hale getirdiki evden eve nakliyat artık çok kolay hale gelmiştir."Herşey zamanında"

sloganıyla yola çıkan Bayrampaşa Nakliyat, evden eve nakliyat taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki herşeyi sıraya koymuştur.

İlk olarak bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu adrese gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir.

Eğer anlaşma sağlanırsa o dakika firma yetkilimiz ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertiz in geliş amacı sadece fiyat vermek değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzeme ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.

Aynı günde eşyalarınız uzman ekip ve ekipmanlarımızla , ambalajı yapılıp sonra  taşıma işlemiş gerçekleşir. Ambalaj malzemeleri olarak da

"beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları vb. eşyalar Avrupa'dan ithal palet streçle ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp kutulara yerleştirilir.

Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir (1) kişinin bulunması yeterlidir.Bizlere sadece eşyaların hangi odaya konulacağı hakkında bilgi vermesidir. Aynı zamanda siz bitti demeden biz işi oldu bittiye getirmiyoruz. Elemanlarımız yapılması gereken ve yapabilecekleri her şeyi yapıyorlar.

Müşterimiz ile Bayrampaşa Nakliyat arasındaki iletişimin daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Öz Bayrampaşa Nakliyat'ın bir temsilcinin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu temsilcimiz ile muhatap olacağını unutmayınız.

Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayınız. Bayrampaşa Nakliyat, bunu da düşünerek sigorta şirketleri ile bir hasar anlaşması yapılmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü temsilcimiz tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Bayrampaşa Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketleri ile muhataptır. Biz Bayrampaşa Nakliyat ailesi olarak tek temennimiz eşyalarınızı bize taşıtmanızdır. Eşyalarınızı bize taşıtınki diğer müşterilerimizin yaşadığı keyfi siz de yaşayın.

Ev taşıma, eşya ambalajlama
bottom of page