top of page

Hizmetlerimiz

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat'ın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Bayrampaşa Nakliyat, evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdiki evden eve taşımacılık artık çok daha kolay hale gelmiştir.

"Herşey zamanında" sloganıyla yola çıkan  Bayrampaşa Nakliyat, evden eve nakliyat taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki herşeyi sıraya koymuştur.

İlk olarak bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu

yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir.

Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri

arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine

dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil, eşyayı

tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini

belirlemek,taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek

olan eleman sayısını belirlemektir.Aynı günde eşyalarınızı elemanlar, ambalajı yapıp sonra da taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarak da "beyaz eşya, mobilya,koltuk takımları vb. eşyalar Avrupa'dan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj

yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp kutulara yerleştirilir.

Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir (1) kişinin bulunması yeterlidir. Sebep ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi vermesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmemektedirler. Elemanlarımız yapılması gereken ve yapabilecekleri herşeyi yapıyorlar.

Müşteri ile Bayrampaşa Nakliyat arasındaki iletişimin daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü  Bayrampaşa Nakliyat'ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız.

Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayınız. Bayrampaşa Nakliyat, bunu da düşünerek sigorta şirketleri ile bir hasar anlaşması yapılmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Öz Bayrampaşa Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketleri ile muhataptır. Biz Bayrampaşa Nakliyat ailesi olarak tek temennimiz eşyalarınızı bize taşıtmanızdır. Eşyalarınızı bize taşıtınki diğer müşterilerimizin yaşadığı keyfi siz de yaşayın.

bottom of page